chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی دنبال عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیستیم ، ۱۳ مرداد تحریم‌ه

رییس بخش سیاستگذاری وزارت خارجه آمریکا مدعی شده است رویکرد تازه آمریکا جهت اعمال حداکثر فشار علیه کشور عزیزمان ایران با نشانه عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایرا

دنبال عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیستیم ، ۱۳ مرداد تحریم‌ه

۱۳ مرداد تحریم های بخش خودرو، طلا و فلزات کلیدی علیه کشور عزیزمان ایران اجرا می شود/ دنبال عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیستیم

عبارات مهم : ایران

رییس بخش سیاستگذاری وزارت خارجه آمریکا مدعی شده است رویکرد تازه آمریکا جهت اعمال حداکثر فشار علیه کشور عزیزمان ایران با نشانه عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیست بلکه به دنبال عوض کردن واکنش‌ها کشور عزیزمان ایران هستند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت خارجه آمریکا، «بریان هوک» رییس بخش سیاست گذاری این وزارت منزل در نشست خبری راجع به کارها دیپلماتیک با کشور عزیزمان ایران خبر داد و گفت: تقریبا دو ماه از خروج ترامپ از توافق هسته ای گذشته و یک ماه از نقشه راه «مایک پومپئو» جهت رسیدن به یک توافق بهتر.

وی مدعی شد: وزیر چشم انداز روشنی را راجع به یک آینده بهتر جهت مردم کشور عزیزمان ایران ترسیم کرد. این آینده می تواند تنها از طریق پیگیری دوازده تقاضای آمریکا از سوی کشور عزیزمان ایران و تبدیل شدن این کشور به یک کشور عادی محقق شود. کشوری عادی که ملت های دیگر را ترور نکند، موشک هایش را اشاعه ندهد و مردم خود را در فقر نگه ندارد. همان طور که وزیر خارجه «مایک پومپئو» گفته بود، این استراتژی تازه به دنبال عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیست. این راجع به عوض کردن واکنش‌ها سران کشور عزیزمان ایران در برابر مردمی است که همین انتظار را از آنها دارند.

دنبال عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایران نیستیم ، ۱۳ مرداد تحریم‌ه

«هوک» در ادامه مدعی شد: بخش کلیدی این استراتژی ما ایجاد کمپین حداکثر فشار اقتصادی و دیپلماتیک بر کشور عزیزمان ایران هست. نخستین بخش آن تحریم هایی است که در چهارم اگوست اجرا می شود. این تحریم ها مشمول بر نشانه قرار دادن بخش خودرو، تجارت طلا و فلزات کلیدی هست.

این مقام ارشد وزارت خارجه آمریکا در ادامه مدعی شد: تحریم های باقیمانده ما در ماه نوامبر اجرا می شود. این تحریم ها بخش انرژی و مبادلات نفتی و همچنین تراکنش های بانک مرکزی کشور عزیزمان ایران را نشانه گرفته است.

رییس بخش سیاستگذاری وزارت خارجه آمریکا مدعی شده است رویکرد تازه آمریکا جهت اعمال حداکثر فشار علیه کشور عزیزمان ایران با نشانه عوض کردن نظام در کشور عزیزمان ایرا

واژه های کلیدی: ایران | کلیدی | آمریکا | تحریم ها | استراتژی | وزارت خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog