chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سرانجام آثار منتشر نشده زنده‌یاد «چشم آذر» چه می‌شود؟

همسر ناصر چشم‌آذر راجع به آثار منتشرنشده این آهنگساز و نوازنده تازه درگذشته و پخش آثار او از صداوسیما صحبت‌هایی را مطرح کرد.

سرانجام آثار منتشر نشده زنده‌یاد «چشم آذر» چه می‌شود؟

سرانجام آثار منتشر نشده زنده یاد «چشم آذر» چه می شود؟

عبارات مهم : ایران

همسر ناصر چشم آذر راجع به آثار منتشرنشده این آهنگساز و نوازنده تازه درگذشته و پخش آثار او از صداوسیما صحبت هایی را مطرح کرد.

شیرین احمدلو ـ همسر ناصر چشم آذر ـ در گفت وگویی با ایسنا، بیان کرد: تصمیم داریم آثار او را پیاده کنیم، ولی باید کمی متمرکز شده است و از داغ و مصیبتی که داریم خلاص شویم. سپس در یک وقت مناسب آثار همسرم را به شکل حساب شده، مرتب می کنیم.

او راجع به اینکه برادرش (شاهد احمدلو، کارگردان) در مراسم بدرقه همسرش بیان کرده بود که چشم آذر را یک هفته پیش از فوتش به تلویزیون راه ندادند، اظهار کرد: ناصر چشم آذر متعلق به کشور عزیزمان ایران بود، او از آمریکا به کشور عزیزمان ایران آمد تا عاشقانه، خبر خود را بدهد و رسالتش را به انجام برساند. تلویزیون را این ها راه انداختند. متاسفانه این هم یکی از آن پرسشها همیشگی و قدرنشناسی و بی مهری (به او) بود.

احمدلو ادامه داد: او مشکلی با پخش آثارش از صداوسیما نداشت. هنرمندی مانند چشم آذر در قید و بند این چیزها نبود و با علاقه می گفت متعلق به همه هست. ما علت اقدام آن شبکه را نمی دانیم که گفتند او ممنوع الورود است و این موضوعی جداست و هنرمند آثارش متعلق به مردم است.

همسر چشم آذر اضافه کرد: علت ورود پیدا نکردن او به تلویزیون، اعلام نشد ولی دیگر مهم نیست. ناصر چشم آذر آنقدر وزنه سنگین بزرگی است که نام و خاطرات او ثبت می شود.

او در آخر گفت: هنرمند روحیه لطیف و آسیب پذیری دارد و هنگامی که قدر نبیند و بی مهری ببیند دلش می شکند. ما هم دیدیم که این آخرهای معضلات و مشکلاتی که در سرنوشت وجود داشت، روی او سنگینی می کرد … .

ناصر چشم آذر جمعه، ۱۴ اردیبهشت ماه بر اثر سکته قلبی درگذشت. او دی ماه سال ۱۳۲۹ در خانواده ای اهل موسیقی متولد شد. این هنرمند علاوه بر ساخت قطعات مختلف، ساخت موسیقی های فیلم بسیاری از جمله «هامون» (داریوش مهرجویی) و «خواهران غریب» (کیومرث پوراحمد) را در کارنامه کاری خود دارد که جهت بعضی از آن ها موفق به دریافت جایزه نیز شده است هست. «شب های تهران» و «باران عشق» از جمله آثار او هستند.

سرانجام آثار منتشر نشده زنده‌یاد «چشم آذر» چه می‌شود؟

واژه های کلیدی: ایران | هنرمند | موسیقی | هنرمند | تلویزیون | تلویزیون | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog