chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به تیم ملی ، بی‌تفاوتی&quot، اعتراض کی‌روش به &quot

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بیانیه‌ای در صفحه فیسبوک خود خواستار حمایت مدیران فدراسیون از خودش شد.

به تیم ملی ، بی‌تفاوتی&quot، اعتراض کی‌روش به &quot

اعتراض کی روش به "بی تفاوتی" به تیم ملی

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بیانیه ای در صفحه فیسبوک خود خواستار حمایت مدیران فدراسیون از خودش شد.

به گزارش ایسنا، وبسایت نود نوشت: کارلوس کی روش در این بیانیه از اتحاد بازیکنان تیم ملی در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … حمایت کرد و مدعی شد که تیم ملی کشور عزیزمان ایران رکورد مواجهه شدن با بی تفاوتی را شکسته هست. بیانیه کی روش بدهید شرح است:

به تیم ملی ، بی‌تفاوتی&quot، اعتراض کی‌روش به &quot

بادهای ویرانگر همچنان می وزند. بسیار متاسفم که باید حمایت کامل و همبستگی شدید خود را با احساسات بازیکنان تیم ملی کشور عزیزمان ایران ابراز کنم. یک روز بعد از عملکرد نظیر دیگری از تیم ملی، فیفا اعلام کرد که تیم ملی کشور عزیزمان ایران به رکوردی تاریخی و بی نظیر رسیده است: ۱۲ کلین شیت در مسابقه های راهیابی به جام جهانی. بسیار ناراحتم که مجبورم یک رکورد جهانی دیگر را جهت تیم ملی اعلام کنم: این که هیچ تیم ملی دیگری در دنیا با این حجم از بی تفاوتی مواجه نمی شود. تاکنون با اختلاف ما در چنین رنکینگی صدرنشین هستیم.

هیچ جایی جهت توجیه، توضیح یا فرار از مسئولیت وجود ندارد. حالا زمانش رسیده تا مهمتر از همه مدیر فدراسیون و اعضای فدراسیون ثابت کنند تا بدون هیچ قید و شرطی و با اقتدار کامل پشت بازیکنان و تیم هستند. توصیه بعدی این که زمانش رسیده تا آنها ثابت کنند تا بدون هیچ تردیدی لیاقت و آمادگی تحقق قول ها و وعده هایشان را دارند و به صورت کامل از حقوق بازیکنان و رویاها و توقعات هواداران تیم ملی کشور عزیزمان ایران دفاع می کنند.

کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در بیانیه‌ای در صفحه فیسبوک خود خواستار حمایت مدیران فدراسیون از خودش شد.

واژه های کلیدی: ایران | بیانیه | اعتراض | بازیکنان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog