chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز بین‌الملل ترکیه از مناطق عاری از تنش در سوریه در جهت منافع خود استفاده خواهد کرد

رئیس انجمن بین المللی مطالعات راهبردی اظهار کرد ترکیه احتمالا از مناطق عاری از تنش در سوریه، در جهت اهداف خود در این کشور استفاده خواهد کرد.

ترکیه از مناطق عاری از تنش در سوریه در جهت منافع خود استفاده خواهد کرد

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ گریگوری کوپلی Gregory Copley تحلیلگر پرسشها سیاسی و مدیر انجمن بین المللی مطالعات راهبردی در مصاحبه با رادیو اسپوتنیک گفت: ترکیه احتمالا از « مناطق عاری از تنش » که قرار است در سوریه ایجاد شود در جهت اهداف خود در این کشور استفاده خواهد کرد.

وی با اشاره به موافقتنامه اخیر که میان روسیه ، کشور عزیزمان ایران و ترکیه در خلال مذاکرات صلح سوریه در آستانه پایتخت قزاقستان امضا شد، افزود: از هر اقدامی که منجر به توقف خشونت ها در سوریه شود استقبال می شود ولی خوشبین بودن در این خصوص اشتباه هست. من فکر می کنم گروه های مسلح نیز همین احساس را دارند.

هدف از توافق به دست آمده، جلوگیری از هرگونه درگیری بین نیروهای دولتی و گروه های مسلح مخالف در چهار منطقه امن است که دربرگیرنده استان ادلب در شمال سوریه و بخش هایی از استان های حلب ، حماه و لاذقیه و همچنین بخش شمالی استان حمص غوطه شرقی و منطقه ای در جنوب سوریه نزدیک مرز این کشور با لبنان هست. اجرای این توافق روز شنبه شروع شد.

ترکیه از مناطق عاری از تنش در سوریه در جهت منافع خود استفاده خواهد کرد

کوپلی تصریح کرد: طرفی که بیشترین سود را از این روند خواهد برد ، ترکیه هست. ترکیه توان نظامی کافی را جهت مقابله مستقیم با بلندپروازی های آنها در سوریه ندارد. آنها مجبور خواهند بود از طریق نمایندگانشان این کار را انجام دهند. ترکیه این کار را از طریق گروه های افراطی انجام خواهد داد. آنها به هر طریق ممکن باید بذر ناآرامی را در سوریه بیفشانند تا بتوانند از توقف موقت خصومت ها سود ببرند.

وی گفت: همکاری دادن ترکیه به عنوان یک ضامن در روند آتش بس در سوریه اشتباه است لیکن ترکیه زمانی در ایجاد ناآرامی در سوریه نقشی مهم داشته است. ترکیه یکی از عاملان مهم درگیری ها در سوریه هست. ترکیه ای ها همچنین در بسیاری زمینه ها مورد حمایت قطر ، عربستان سعودی و آمریکا قرار داشته اند. واقعیت این است که ترکیه می خواهد از اوضاع سوریه در جهت منافع خود استفاده کند و سود ببرد.

رئیس انجمن بین المللی مطالعات راهبردی اظهار کرد ترکیه احتمالا از مناطق عاری از تنش در سوریه، در جهت اهداف خود در این کشور استفاده خواهد کرد.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ترکیه | توافق | سوریه | استفاده | بین الملل | ترکیه | گریگوری کوپلی | مناطق عاری از تنش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog