chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز خوزستان توزیع بالغ بر 6 هزار سبد غذایی میان نیازمندان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از توزیع 6 هزار و700 سبد غذایی میان اقشار محروم و آسیب پذیر و گسترش 250 سفره مهربانی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.

توزیع بالغ بر 6 هزار سبد غذایی میان نیازمندان

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ دکتر علی خدادادی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان با اشاره به اهداف اجرای برنامه ملی همای رحمت گفت: این برنامه در جهت اهداف و مأموریت های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر و کم کردن محرومیت های اقشار نیازمند و آسیب پذیر و درقالب توزیع بسته های غذایی و کمک های غیر نقدی میان این اقشار اجرا می گردد.

عبارات مهم : جمعیت
وی با بیان اینکه این برنامه با حمایت و همکاری خیران و نیکوکاران اجرا می شود، بیان داشت: 250سفره مهربانی در ایام ماه مبارک رمضان در سراسر استان با نشانه اطعام و اکرام نیازمندان پهن و 6 هزار و 700 سبد غذایی نیز میان اقشار محروم و آسیب پذیر استان توزیع می شود.

خدادادی با اشاره به توزیع سبدهای غذایی در میان نیازمندان افزود: در مرحله نخست افراد نیازمند شناسایی می شوند و سپس سبدهای غذایی تهیه شده است از سوی داوطلبان جمعیت هلال احمر به خانواده های نیازمند اهدا می گردد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان اظهار داشت: بیماران صعب العلاج، زنان سرپرست خانوار یا خانواده های بی سرپرست، مادران باردار نیازمند، ایتام و خانواده های کم برخوردار حاشیه شهرها و روستاهای دور افتاده، معلولین، سالمندان و از کار افتادگان و خانواده های زندانیان و محرومین جمعیت هدفی هستند که در طرح ملی همای رحمت به آن ها خدمات ارائه می شود.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: جمعیت | برنامه | خانواده | توزیع سبد غذایی | 6 هزار و 700 سبد غذایی | نیازمندان و آسیب پذیر | دکتر علی خدادادی | مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog