chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز فضای مجازی پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی ارتباطات

دکتر محمود واعظی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی ارتباطات پیامی را منتشر کرد.

پیام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت روز جهانی ارتباطات

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ دکتر محمود واعظی به مناسبت 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات پیامی را منتشر کرد.

متن این خبر به شرح زیر است :
به نام خدا 27 اردیبهشت، روز جهانی ارتباطات را گرامی داشته و از تلاش همه همکارانم در توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات در کشور تقدیر می کنم.با تحقق توسعه زیرساختها، رشد 10 برابری پهنای باند داخل، برطرف انحصار ارایه خدمات نسل 3 و بالاتر گوشی و دفاع از دسترسی آزاد به اطلاعات، به مرحله ای رسیده ایم که همه مردم کشور عزیزمان ایران در اقصی نقاط کشور به این فناوری و گردش اطلاعات دسترسی دارند.

عبارات مهم : فناوری

امروز در 27000 روستای کشور اینترنت پرسرعت وجود دارد و روستاییان می توانند علاوه بر معرفی محصولات و بناهای تاریخی و گردشگری خود، از آموزش آنلاین نیز استفاده کنند و بدهید ترتیب شکاف دیجیتالی شهر و دِه کاسته شده است است.
کسب و کارهای تازه این حوزه در زمینه غذا، حمل و نقل، آموزش و … منجر به زیاد کردن رفاه و کم کردن هزینه های عمومی جامعه شده است است و همه این موارد را مدیون تلاش همکارانم در این دولت هستیم که با دقت نظر و کار دوچندان، توانستند توسعه زیرساخت های ارتباطی و فناوری را به حدی برسانند که امروز به آسانی بتوانیم با یکدیگر گفتگو کنیم و عقاید و نظرات خود را مطرح نماییم.
در حالی که در ابتدای دولت هیچ یک از این خدمات به این گستردگی وجود نداشت.امروز در حالی روز جهانی ارتباطات را برگزار می کنیم که نقش اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … در فرآیند انتخابات به خوبی نشان دهنده وقت محور بودن این فناوری هست.
کاهش مصرف کاغذ، سرعت اطلاع رسانی، ایجاد شفافیت و جلوگیری از انحصار رسانه ای، همه و همه باعث شده است است تا این فناوری به عالی ترین راه جهت زیاد کردن آگاهی مردم در گزینش اصلح منجر شود. اگرچه بعضی هنوز هم اینترنت را صرفاً ترساندن می دانند ولی با کارها صورت گرفته در دولت تدبیر و امید دیگر کسی نمی تواند این فناوری را از مردم بگیرد و توسعه آن را مختل کند.
ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان محرک توسعه همه بخش های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی نقش بی بدیلی در پیشرفت کشور به عهده دارد و به تنهایی توانسته در سال گذشته یکصد هزار شغل تازه ایجاد کند.
با نام گذاری امسال به عنوان “اقتصاد مقاومتی: تولید-اشتغال”، برنامه های اجرایی به منظور ایجاد و توسعه اشتغال پایدار از طریق “توسعه محتوای بومی و کاربردهای الکترونیکی”، “ارایه خدمات الکترونیکی بر بستر شبکه ملی اطلاعات”، “توسعه دسترسی پرسرعت نسل های تازه گوشی و فناوری های نوری” و “حمایت از ایجاد و توسعه شرکت های دانش بنیان بخش ICT” به عنوان اولویت های مهم برنامه سال 1396 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با استفاده حداکثری از ظرفیت بخش غیردولتی تهیه شده است است.
قطعاً رشد چندین برابری شاخص های این فناوری در دولت تدبیر و امید، با همان سرعت ادامه خواهد یافت و امیدوارم بتوانیم خدمات این حوزه را با سرعت بیشتر، کیفیت بهتر و هزینه کمتر جهت مردم عزیز مهیا نماییم. محمود واعظی
منبع:مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فناوری | اطلاعات | اطلاعات | اینترنت | روز جهانی | اینترنت پرسرعت | شبکه ملی اطلاعات | پیام وزیر ارتباطات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog