chirrups صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ

chirrups: صادرات پرندگان اقتصادی تخم مرغ مرغداری قیمت مغازه خرده فروشی آنفولانزا

گت بلاگز فضای مجازی ‏‏با حیرت انگیز ترین ماناظر طبیعی در اروپا آشنا شوید

در این خبر تلاش درایم تا شما را با جاذبه های گردشگری طبیعی اروپا آشنا کنیم.

‏‏با حیرت انگیز ترین ماناظر طبیعی در اروپا آشنا شوید

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان، شاید شما از جمله افرادی باشید که علاقمند سفر به اروپا باشید و با شهرهای مشهور این فراه مانند رم ، پاریس یا لندن آشنا باشید.
اگر قصد سفر به یکی از این شهر ها دارید پارک های ملی می توانند گزینش خوبی باشند که یک روز از سفرتان را به ‏آنها تخصیص داده شده است دهید.
1- پارک ملی سارک سوئد:
پارک ملی سارک در منطقه لپ لند سوئد واقع شده است است ، اینجا از جمله جاهاییست که در آن می توانید وسعت و با شکوه بودن دنیا ‏را به خوبی ببینید و شش قله از سیزده قله بالای 2000 متر سوئد در این پارک ملی ‏قرار دارند که در میان آنها دومین قله بلند در سوئد نیز وجود دارد.

2-پارک ملی پیرنیس فرانسه ‏‎:
‏‏ پیرنیس رشته کوههایی است که در جنوب غربی فرانسه قرار گرفته است جایی که بسیاری آن را قدیمی تر از کوههای آلپ می ‏دانند.

3-‏پارک ملی دولومیتی بلونسی ایتالیا ‏ ‏ :‏‏‏‏
دولومیت ها در حقیقت قسمتی از کوههای آلپ به حساب می آیند ولی با این تفاوت که با چیزی که معمولا از کوههای آلپ انتظار ‏داریم متفاوت هست. در بسیاری از قسمت های این پارک ملی پستی بلندی های جالب و دیدنی آهکی دیده می شوند که به آسمان ‏کشیده شده است اند که همین به جذابیت این منطقه می افزاید.

عبارات مهم : آلمان


4- پارک ملی اولانکا فنلاند :
‏در فصل بهار ‏زمان مناسبی جهت دیدار از این پارک نیست آیا که آب دریاچه بیش از حد اوج می آید ولی در فصل تابستان می توانید زیباترین ‏صحنه ها را در این پارک ملی ببینیدو در فصل پاییز نیز با عوض کردن رنگ ‏این پارک ملی از سبز به نارنجی مواجه خواهید شد که خود قشنگی خاصی دارد و زمستان نیز همه جا سفید هست.

5-‏ پارک ملی انگلستان ‏‏ ‏‏‏‏‎:
در این میان منطقه لیک یا دریاچه یکی از زیباترین هاست ، جایی که می توانید پالتی از رنگهای گوناگون ‏در محیط زیست ببینید. در این پارک ملی می توانید رنگهای بنفش تیره ، انواع سبز و آبی را ببینید که شاید هیچ جای دنیا نتوانید آنها ‏را کنار هم پیدا کنید. ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏

6-پارک ملی گورم ترکیه ‏‎:
‏در پارک ملی گورم شهر و منزل های داخل غار و سنگ هایی که به اشکال مختلفی وجود دارندو بالن سواری بر فراز ‏آسمان این منطقه ، از مواردیست که این پارک ملی را جالب و دیدنی می کند.

7- پارک ملی جنگل سیاه آلمان ‏‎:
جنگل سیاه یا (‏Schwarzwald‏ ) آلمان جاییست که ‏فضایی روستایی دارد با منزل هایی که با الوار ساخته شده است اند و بزرگترین پارک ملی در آلمان است که در آن کوههای قشنگ ، جنگلی ‏متراکم و گیاهانی گوناگون خواهید یافت. ‏ ‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏‏‏‏‏‏‏ ‏ ‏ ‏

8-پارک ملی ‏Hohe Tauern ‎‏ اتریش:
‏این پارک ، منزل بلندترین کوههای اتریش است و دهها قله بلند و کوتاه دیگر نیز در گوشه و کنار آن دیده می شود. در این پارک ‏مسیری جهت ماشین سواری نیز وجود دارد. پارک ملی ‏Hohe Tauern‏ الهام بخش بازیگران و صورت های معروف و نویسندگان متعددی بوده است.

9- پارک ملی دریاچه های پلیتویک کرواسی ‏‏‏‏‎:
پارک ملی دریاچه های پلیتویک از شانزده دریاچه تشکیل شده است است و یکی از مکان های ‏توریستی قدیمی در کرواسی هست. این دریاچه ها به وسیله سه کوهستان بزرگ محاصره شده است اند و آب آنها نیز از همین کوهستان ها ‏تامین می شود.

10- پارک ملی تریگلاو اسلوونی:
‏ تریگلاو تنها پارک ملی در کل اسلوونی است که در اطراف دریاچه و پای کوهها نیز معمولا کلبه هایی جهت اقامت وجود دارد که آرامشی بی نظیر را به همراه خواهد ‏داشت. ‏‏ ‏‏ ‏ ‏‏ ‏‏ ‏ ‏ ‏ ‏ ‏
انتتهای خبر/

واژه های کلیدی: آلمان | دریاچه | کوهستان | مناظر طبیعی | اروپا | پارک ملی | کرواسی | ترکیه

‏‏با حیرت انگیز ترین ماناظر طبیعی در اروپا آشنا شوید

‏‏با حیرت انگیز ترین ماناظر طبیعی در اروپا آشنا شوید

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog